Jeigu norite savo šventę pravesti patys...


Visiems mums malonu dalyvauti šeimos šventėje kuriai buvo iš anksto pasiruošta ir po kurios visiems svečiams išlieka smagūs prisiminimai.  Deja, ne visiems organizuojantiems savo šventę užtenka energijos, fantazijos ir laiko reikiamai pasiruošti (suplanuoti) pačios šventės programą. Juk iki šventės turime atlikti daug pasiruošimo darbų (namų sutvarkymu, vaišėmis bei stalo paserviravimu ir t.t.).

Ką mes siūlome?


Jeigu norite patys savarankiškai suplanuoti ir pravesti savo šeimos šventę ir kad J
ūsų organizuojama šventė būtų linksma ir nepakartojama siūlome jums pagal jūsų šventės temą įsigyti žaidimų komplektą. Švenčiant savo ar draugų gimtadienį ar bet kurią kitą šventę galite pažaisti linksmus žaidimus prie stalo. Žaidimai gali  vykti pokalbio būdu, traukiant klausimų ir atsakymų korteles arba atliekant įvairiausias užduotis.
Turint konkretų žaidimų rinkinį jums teliks kartu su savo svečiais pažaisti žaidimus. Viskas ką reikia daryti svečiams bus surašyta žaidimų kortelėse. Todėl šių žaidimų panaudojimas bet kokioje šventėje yra labai paprastas ir patogus. Žaidimai netikėtai greitai "išjudina" benuobodžiaujančią kompaniją.

Kodėl verta?

Dalyvaudami įvairių miestų šventinėse mugėse įsitikinome, kad žmonėms patinka žaisti tokio pob
ūdžio žaidimus. Jie sako, kad šie žaidimai pagyvino jų šventę, jų svečiai buvo užimti ir daug juokėsi. Dažnas iš jų paminėjo, kad žaidimus labai lengvai pritaikė savo šventėje ir kad patys nesitikėjo kaip smagu bus juos žaisti. Kas pabandė žaisti - tikrai nesigailėjo. 
Pastebėjome, kad dažniausiai buvo perkami du skirtingi žaidimai:
* vienas "klausimų-atsakymų" žaidimas (kai vienas svečias traukia klausimo kortelę ir ją perskaito, o kitas svečias traukia atsakymo kortelę ir ją perskaito, taip svečiai tarpusavyje linksmai pasikalba)
* antras "užduoties atlikimo" žaidimas (kai kiekvienas svečias išsitraukia užduoties kortelę ir pagal ją atlieka užduotį).
Turėdami du ar keletą žaidimų savo šventę pagyvinsite nuo 30 minučių iki 1 valandos (priklausomai kokie žaidimai), žaidimams įsigyti reikės skirti nedidelę pinigų sumą.
Žaidimų galite įsigyti knygynuose arba užsisakyti internetu užpildę užsakymą. (jeigu neatsidaro ieškokite nuorodoje Kur pirkti ir Prekyba internetu)
Užsisakius internetu žaidimus per Lietuvos paštą gausite per 2 darbo dienas. Knygynų ir kitų prekybos vietų sąrašą rasite nuorodoje KUR PIRKTI
© 1991-2021   www.azar.lt   info@azar.lt
Kaunas, Tel. +37069836298
PREKIŲ UŽSAKYMO FORMA